SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kalkar 9007458
nr 900 7458
Kalkar
2 st, Silver, Tidigt 1800-tal, höjd: 10-11 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:57:32
12/6 00:05:15
800 kr
16/6 19:19:57
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.